• Маркети 8.00 - 20.00 Сайт та Парковки цілодобово

Доставка і оплата

Доставка замовлень по Києву та Україні:

·       Самовивіз

Ви можете забрати цей товар з нашого магазину самі.

Будь ласка, перевіряйте стан та комплектацію товару при отриманні.

·        Доставка кур'єром (75 грн).

Доставляємо Ваше замовлення по всій Україні:

        Нова пошта

Відправляємо замовлення по Україні за допомогою «Нової пошти». Як правило, час, необхідний на доставку, становить 1-2 дня після оформлення посилки.

 

Кур’єр  Нова Пошта до дверей

Доставка кур’єром Нова Пошта за вказаною при замовленні адресою. Великогабаритні або важкі товари (наприклад електро-побутова техніка або 50л миючих засобів) доставляються до під'їзду, далі клієнт забирає сам, це обмеження компанії Нова Пошта (https://novaposhta.ua/ru/na_etazh_pryvatnym)

Документи для отримання замовлення: https://novaposhta.ua/ru/dokumenti_na_otrumannya_

Будь ласка, перевіряйте стан та комплектацію заказу при отриманні.

У разі пошкоджень, нестачі грузомісць -   ви маєте скласти відповідний акт-претензію щодо неналежного вигляду або якості товару, нестачі .  Це потрібно для подальшого уточнення інформації та відшкодування вашого замовлення.

 

Відділення НП

Доставка замовлень до відділень Нова Пошта, вказаних при оформленні замовлення.

Будь ласка, перевіряйте стан та комплектацію заказу при отриманні.

У разі пошкоджень або нестачі, ви маєте скласти відповідний акт-претензію щодо неналежного вигляду або якості товару для подальшого уточнення інформації та відшкодування вашого замовлення.

 

Оплата замовлення:

Оплата готівкою в магазині Зелений Бір.

Будь-якою банківською картою Visa / MasterCard, за допомогою платіжної системи PayPal Експрес-Платежі.

Оплата готівкою нашому кур'єру при доставці товару (тільки для Києва);

Накладений платіж через сервіс доставки "Нова Пошта" http://novaposhta.ua/;

Звертаємо вашу увагу, що при накладеному платіжі комісію за відправку грошей ми не оплачуємо. Тому, щоб уникнути сплату комісійних за переказ грошей, ви можете внести 100% передоплату.

 

Гарантійне обслуговування

Гарантійний термін залежить від сервісної політики виробника і вказується у описі кожного товару.

Якщо Ви бажаєте повернути куплений товар, вам необхідно мати чек про купівлю, товар у повній комплектації та паспорт. Поверненню підлягає товар, куплений не пізніше, ніж 14 днів тому. Разом з тим, просимо Вас врахувати, що є товари, які не підлягають поверненню. Товари, що не підлягають обміну (поверненню) згідно з Додатком №3 до Постанови Кабінету Міністрів України № 172 від 19 березня 1994 року (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/172-94-%D0%BF)

 

Відповідно до «Закону про захист прав споживача» покупці мають право обміняти або повернути куплений товар протягом 14 днів після покупки. Будь ласка, зверніть увагу, що обміну або поверненню підлягають товари "неналежної якості", тобто товари, які вийшли з ладу протягом гарантійного терміну в слідстві дефектів допущених при виробництві вироби. Товар належної якості (справний, працює) підлягає обміну або поверненню тільки в тому випадку, якщо він не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, подряпин, на лічильнику телефону не більше 5 хвилин розмов, програмне забезпечення не піддавалося змінам, а так само повинні бути збережені: повний комплект товару, цілісність і всі компоненти упаковки, заводське маркування, ярлики. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1023-12

 

Якщо виріб поламався в процесі експлуатації, то обмін або повернення товару здійснюється за наявності висновку авторизованого сервісного центру про те, що умови експлуатації не порушені. Обмін або повернення товару можна зробити в нашому магазині.

 

Відмова від замовлення під час доставки

Після того, як клієнт відмовляється від замовлення, гроші клієнтові за товар, за виключенням вартості доставки, автоматично повертаються на платіжну картку, яка використовувалася при оплаті замовлення. Якщо оплата здійснювалася карткою ПриватБанку, гроші максимум будуть повернені за 7, якщо використовувалася картка іншого банку, як показує практика, максимальний термін повернення - 14 діб.

 

Відмова від замовлення після доставки

Якщо клієнт хоче повернути куплений і доставлений товар (за умови що товар не був у використанні та збережено заводське пакування), він має подзвонити у магазин Зелений Бір.

Якщо товар має брак, повернення товару буде для клієнта безкоштовним . В цьому випадку клієнт має повідомити про ситуацію та деталі браку в магазин Зелений Бір,

Якщо клієнт відмовляється від товару з інших причин, він так само має підійти до відділення Нової пошти та самому оплатити відправку. Клієнт повинен повідомити номер ЕН по якій було зроблено відправку товару, від якого він відмовився, у магазин Зелений Бір. Клієнт повинен також повідомити свою адресу, на яку буде відправлено фіскальний чек - якщо він йому потрібен.


Схема купівлі/продажу/доставки Товару на сайті - ЗеленБір

1.            Реєстрація(Авторизація) Поставщика та Покупця на сайті ЗеленБір

2.            Оплата Товару на сайті zelenbir.com зареєстрованою Особою (Касир/Споживач) в системі SENDMONEY 

Касир (оптовий Покупець)має мінімум 20% знижку на весь асортимент Товару, що на сайті

3.            Блокування ЕКО-валюти (ZNB) за Товар в Гаманці Поставщика

4.            Повідомлення від ЗеленБір Поставщику про надходження ЕКО-валюти (ZNB) в його Гаманець, згідно Замовлення Товару (сумма, назва товару, кількість ітд.) з вказівкою адреси доставки Товару (Отримувач ЗеленБір)

5.            Повідомлення Перевізника для ЗеленБір, що Товар з відділення Поставщика відправлено

6.            Повідомлення Перевізника для ЗеленБір, щоТовар у відділення Покупця прибув

7.            Відправлення від ЗеленБір Покупцю електронної Довіренності на приймання Товару (№ накладної, сума іт.д.)з вказівкою адреси відділення Перевізника.

8.            Повідомлення Перевізника для ЗеленБір, що Товар відвантажено Покупцю згідно електронної Довіренності

9.            Розблокування ЕКО-валюти (ZNB) в Гаманці Поставщика

10.          За бажанням/розпорядженням Поставщика конвертація ЕКО-валюти в гривню, шляхом виводу на вказаний банківський рахунок/карту Поставщика (комісія 1%+накладні витрати в деяких випадках*)

Зворотній дзвінок