• Маркети 8.00 - 20.00 Сайт та Парковки цілодобово
  • Мед різнотрав'я

Мед різнотрав'я - особливий вид, зібраний з квітів, які є домінуючими в нашій місцевості (ромашка, соняшник, конюшина, волошка, подорожник, кульбаба та ін.)

Колір залежить від видів рослин, з яких збирається нектар. Тому може бути від світло-бурштинового до світло-коричневого. Так само зі смаком і ароматом. Наприклад, якщо переважає соняшниковий нектар, то мед буде світлого кольору з золотистим відтінком, не різким приємним запахом і терпким смаком. А якщо переважає лопух - то мед вийде світло-жовтий з темним оливковою відтінком і різким пряним запахом.

Разнотравній мед має дуже малий термін кристалізації, і вже через три тижні після збору він перетворюється в густу мілкозернисту масу.

Хоча складові постійно змінюються, але незмінними залишаються його властивості.

Мед різнотрав'я використовують у народній медицині для зміцнення імунітету, лікування шлунково-кишкових захворювань і проблем дерматологічного характеру, профілактики склерозу і нормалізації сну, а також виведенню токсинів з організму

Однак головною його особливістю є здатність стимулювати мозкову діяльність і швидко відновити організм після важкої розумової та фізичної діяльності.

Також цей вид меду сприяє відновленню шкіри. Тому його часто додають в косметичні засоби, або ж використовують для обгортань і масок.

Дуже популярною є і медова випічка, оскільки приносить не тільки задоволення, але і користь для організму.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha

Мед різнотрав'я

  • Модель: Мед
  • Наявність: 1
  • 85.00 грн.


Рекомендовані товари

Хліб гречаний

Хліб гречаний

..

16.00 грн.

Хліб житній діабетичний

Мед різнотрав'я

Переглянуті товари

Мед різнотрав'я

Мед різнотрав'я

Мед різнотрав'я - особливий вид, зібраний з квітів, які є домінуючими в нашій місцевості (ромашка, с..

85.00 грн.

Зворотній дзвінок