• Маркети 8.00 - 20.00 Сайт та Парковки цілодобово

Бразильський горіх - або Бертолет, як їх інакше називають - це досить поширена рослина. Його вирощують в Бразилії, Перу, Венесуелі, Колумбії, але найбільш продуктивно він культивується в Болівії. По виду бразильський горіх є гігантським деревом: по ширині воно може досягати двох метрів! Крім того, це дерево є справжнім довгожителем, адже деяким екземплярам налічується до 500-1000 років.


Плід бразильського горіха також вельми незвичайний. Це велика коробочка, що досягає 15 см в діаметрі, а важити вона може до двох кілограмів. Дуже цікавий процес розмноження дерев бразильського горіха. Гризуни заривають горішки в землю, після чого вони проростають і перетворюються у величезні плодові дерева.


Про користь бразильського горіха можна багато сказати. Особливо потрібно відзначити багатющий мінеральний склад цих видів горіхів. У них є і магній, і кальцій, і залізо, і фосфор, але особливо багато в бразильському горісі селену. З цієї причини ці горішки не слід їсти у великих кількостях - можна завдати організму великої шкоди від передозування цього мінералу. Однак в невеликій кількості селен приносить організму величезну користь. Він захищає організм від старіння і подовжує його молодість завдяки своєму антиоксидантній дії. 


У бразильських горіхах містяться вітамін С, провітамін А, природний антиоксидант номер один - вітамін Е, а також вітаміни В і РР. Жменя горіхів в день корисно з'їдати для фортеці нервової сіітеми саме завдяки високому вмісту вітамінів В-групи. Є в цих горіхах також рослинні білки, амінокислоти, жирні кислоти, вуглеводи і рослинна клітковина. Вона стимулює моторику кишечника і не дає організму накопичувати різноманітні "відходи" та токсичні речовини. Селен забезпечує захист оргaнізму від багатьох хвороб, серцево-судинні захворюваннях, вірусних інфекцій та рaк.

Особливо слід зупинитися на флавоноїдах, що містяться в бразильському горісі. Флавоноїди - це особливі природні речовини, що володіють дивовижними властивостями. Антиоксидантна активність цих речовин проявляється в тому, що вони забезпечують нормальний перебіг всіх реакцій окислення і відновлення в організмі. Під впливом флавоноїдів, блокується виникнення вільних радикалів і клітини нашого тіла менше старіють, а шкіра зберігає пружність і еластичність. Для нашого організму набагато краще і корисніше отримувати ці біологічно активні сполуки з продуктів харчування.

Такий повноцінний природний продукт, як бразильський горіх - це незамінний компонент раціону в сучасних екологічних умовах! Він допоможе доповнити те, чого нам бракує в щоденному меню і захистити організм від негативних факторів середовища.

Зберігати бразильські горіхи, як і будь-які інші, слід в сухих темних умовах. Бажано герметично закрити упаковку з горіхами, щоб вони не окислялись повітрям.

Застосування:

Для людського організму добова норма (за змістом селену) бразильських горіхів 1-2 штуки.

Бразильський горіх використовується в кулінарії - можна додавати його в десерти, овочеві і фруктові салати, а також в випічку (хліб, тістечка, пироги і т.п.). За традицією в Бразилії їх кладуть в різдвяний пиріг.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha

Бразильський горіх

  • Модель: БГ-1
  • Наявність: 1
  • 317.00 грн.


Бразильський горіх

Переглянуті товари

Бразильський горіх

Бразильський горіх

Бразильський горіх - або Бертолет, як їх інакше називають - це досить поширена рослина. Його вирощую..

317.00 грн.

Зворотній дзвінок