Маркетплейс он-лайн/офф-лайн використання + електронні каси/чеки/гаманці

До Львову надійшла гуманітарна допомога від голівудського актора Шона Пенна

28 квітня до Львівського національного університету надійшов перший вантаж гуманітарної допомоги від благодійної організації CORE, засновником якої є голівудський актор Шон Пенн.

Мова йде про продукти харчування та медикаменти, призначені для українських переселенців, які в цей період проживають на базі навчального закладу.

Читайте також: Liki24 завезли в Україну велику кількість ліків як гуманітарну допомогу

Навчальний заклад прихистив вже до 500 осіб із різних регіонів України. Відповідно до їхніх потреб, волонтери узагальнили список необхідних товарів, котрі передали представникам CORE.

Завдяки фінансовій підтримці організації CORE та допомозі громадської ініціативи «Допоможемо разом» вдалось закупити харчі довготривалого зберігання (крупи, макарони, печиво, консерви, сухі сніданки), воду, чай та каву. А також ліки, зокрема знеболювальні, заспокійливі, серцево-судинні ліки, препарати при лікуванні застуди та грипу тощо. Загальна вартість гуманітарного вантажу складає близько 70 тисяч гривень.

  

«Допомога, яку ми отримали від CORE є лише першим траншем. Надалі схожі гуманітарні набори будуть надходить в інші місця для поселення внутрішньо переміщених осіб, наприклад, на вокзал. Між нашими організаціями уклали договір, тому усе, що отримуємо детально фіксуємо. Сподіваємось, що наша співпраця набуде постійного характеру», - розповів керівник ГО «Допоможемо разом» Юрій Безкоровайний.

Представники CORE особисто оглянули приміщення, куди тимчасово поселяють людей, поспілкувались з ними та зібрали дані про додаткові потреби. Здебільшого це стосується дезінфікуючих засобів.

Разом з тим, сьогодні один з психоневрологічних інтернатів області отримав три морозильні камери українського виробництва для зберігання продуктів харчування. Кошти на закупівлю також виділили в CORE. До слова, одна така камера коштує понад 40 тисяч гривень.

Схожі статті

Гуманітарні  Liki24

Liki24 завезли в Україну велику кількість ліків як гуманітарну допомогу.  Більшість..

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.